333 Kıyı Florya

Düğününüzde misafirlerinizi lezzetli bir ziyafetle ağırlamak istiyorsanız, 333 Kıyı Florya’nın özel menülerine göz atabilirsiniz. Usta şeflerimiz, taze ve kaliteli malzemelerle hazırladıkları menülerle damak zevkinize hitap edecek lezzetler sunarlar. Geleneksel Türk mutfağından uluslararası lezzetlere kadar geniş bir yelpazede seçenek sunan menülerimizle, misafirlerinizi memnun etmek için buradayız.

333 Kıyı Florya

İstanbul’un en güzel kıyılarından birinde, doğayla iç içe, romantik ve unutulmaz bir düğün deneyimi yaşamak istiyorsanız, 333 Kıyı Florya sizin için ideal bir seçenektir. Profesyonel ekibimiz ve özel hizmetlerimizle, hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Bizimle iletişime geçin ve unutulmaz bir düğün için adım atın.

 
nikah merasimi istanbul avcılar florya 333 davet
Nikah Merasimi
modern konsept 333 davet avcılar florya
Modern Tasarım
düğün pastası 333 davet istanbul
Pasta Kesimi
içecek servisi 333 davet
İçecek Servisi
ücretsiz otopark hizmeti 333 park florya avcılar
Otopark

333 Kıyı Florya Kır Düğünü

Gelin ve damat adayları için hayatlarının en özel gününü unutulmaz kılmak, doğanın huzurunu ve zarafetini yaşamak isteyenler için İstanbul’un eşsiz mekanlarından biri olan 333 Kıyı Florya, unutulmaz bir kır düğünü deneyimi sunuyor. İstanbul’un kalabalık ve yoğun yaşamından uzaklaşıp, deniz ve göl kenarının esintisiyle tanışmak isteyen çiftler için ideal bir seçenek olan 333 Kıyı Florya, doğanın tüm güzelliklerini bir araya getiriyor.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecanlı geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimizle...

333 Davet
İLETİŞİM
Fiyat Alın
Canlı Destek
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?