333 Florya Bahçe Davet & Organizasyon

İstanbul Bakırköy Florya Şenlikköy’de bulunan 333 Florya Kır Bahçemizde,sizlere Düğün, Nişan, Sünnet, Kına, Davet gibi
bir çok organizasyonda hizmet vermekten mutluluk duyarız

333 Florya Bahçe

İstanbul Avrupa yakasındaki düğün salonumuzda kaliteli servis anlayışı profesyonel ekip ve %100 müşteri memnuniyetimiz ile siz ve misafilerinize üst düzey kalitede hizmet vermekteyiz. 333 Florya Bahçe düğün, nişan, kına, sünnet gibi tüm organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul Avrupa Yakasında ki en güzel kır bahçesi konseptiyle üst sıralarda olan 333 Florya Bahçe Davet & Organizasyon sizi ve sevdiklerinizi ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Modern konseptleriyle sizi büyülecek bir organizasyona hazır mısınız? Kır Bahçe’mizi ziyarete gelerek bahçemizi inceleyebilir mekanımızı canlı olarak görebilirsiniz.

nikah merasimi istanbul avcılar florya 333 davet
Nikah Merasimi
modern konsept 333 davet avcılar florya
Modern Tasarım
düğün pastası 333 davet istanbul
Pasta Kesimi
içecek servisi 333 davet
İçecek Servisi
ücretsiz otopark hizmeti 333 park florya avcılar
Otopark

Bakırköy Florya'da Kır Düğün Salonu

Bakırköy Florya’da eşsiz bir düğüne hazır mısınız? Daha önce hiç bir yerde göremeyeceğiniz konseptiyle sizleri ve misafirlerinizi hayran bıracak bir organizasyon hayal edin. İşte bu hayali 333 Florya Bahçe olarak gerçekleştiriyoruz. Avrupa Yakasının en gözde salonu olan 333 Florya Bahçemiz olarak sizin ve sevdiklerinizin dilinden düşmeyen bir düğün konseptiyle sizleri hayran bırakacağız.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecanlı geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimizle...

333 Davet

333 Florya Bahçe Galeri

İLETİŞİM
Fiyat Alın
Canlı Destek
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?