Park 333 Wedding Garden ile Mutluluğa ilk Adım

İstanbul’un en merkezi konunumda Avcılar Gümüşpala’da Göl Manzaralı E-5’e 500mt mesafede bulunan 333 Davet, Düğün, Nişan, Sünnet, Kına gibi Organizasyonlara Kır Düğünü Konseptini sizlere yaşatmaktadır. İster açık alan ister kapalı olarak tercih edebileceğiniz mekanımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Park 333 Wedding Garden

Avrupa yakası Avcılar Gümüşpala ilçesindeki düğün mekanları içerisindeki merkezi konumu ile liste başı olan Park 333 Wedding Garden Davet; mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğinize cevap verebilecek düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve birbirinden özel menü seçenekleriyle, yükselen heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle farkı hissedeceksiniz.
Park 333, tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ile organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor… 

nikah merasimi istanbul avcılar florya 333 davet
Nikah Merasimi
modern konsept 333 davet avcılar florya
Modern Tasarım
düğün pastası 333 davet istanbul
Pasta Kesimi
içecek servisi 333 davet
İçecek Servisi
ücretsiz otopark hizmeti 333 park florya avcılar
Otopark

Avcılar Gümüşpala'da Kır Düğünü

100 kişiden 500 kişiye kadar, ”Kır Düğünü” ortamıyla, düğün davet, nişan, nikah, sünnet, kına, kokteyl, iftar yemeği, yemekli düğün, organizasyon ve şirket toplantılarınız için sizlerle beraber olmaktan memnuniyet duyacağız.

1990’ların klasikleşmiş düğün anlayışından uzak, yıldızlı gecelerin görkemini bir kır bahçesinde yaşamaya ne dersiniz?

Modern çizgisi, standart üstü donanımları ve benzersiz eğlencesi ile düğününüz hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecanlı geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimizle...

333 Davet

333 Davet Galeri

İLETİŞİM
Fiyat Alın
Canlı Destek
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?